Kurz Naučte se tvořit krajky z papíru – Ilona Kunstová

V kurzu vám ukážu pomůcky na papírovou krajku, řeknu vám, čeho se vyvarovat, projdeme techniky, díky nimž se právě vaše papírová krajka posune o úroveň výš. V bonusovém videu dostanete návod na motýla z papírové krajky. Základy se tak naučíte v pohodlí domova.

500 

Tvoření krajek z papíru je stará technika, která pochází ze 14. století, pomocí které se dělaly např. svaté obrázky. Dnes můžeme tvořit krajky z papíru v moderním pojetí, je to jednodušší a výsledky jsou úchvatné.

U tvoření krajek z papíru budete relaxovat a sama nebudete věřit tomu, co všechno vaše ruce dokážou. I kdybyste neuměli malovat, vaše obrázky budou dokonalé. Pomocí této techniky můžete vytvořit přání k narozeninám, netradiční darovací obálku, záložku, vánoční dekoraci, zápich do květináče, obrázek na zeď, svatební oznámení nebo třeba sadu jmenovek na svatební stoly.

Kdo pro vás kurz vytvořil

Ilona Kunstová

Kdo je Ilona Kunstová – Papírnice? Se mnou se naučíte papírovou krajku.
Papírová krajka si mě získala hned. Byla výjimečná. To, co jsem touto technikou vytvořila, je daleko od všeho, co bylo předtím. Je to luxus. Je to relax. Je to… papírová krajka.
Pojďte ji se mnou objevit. Provedu vás technikou.
Naučím vás rozpoznat papír a nástroje, které potřebujete.
Kdykoli si řeknete o pomoc, dostanete ji.
Pro úplné začátečníky jsem sestavila balíčky pomůcek v různých variantách. Vyberete si podle toho, jak vám sedí.
Natáčím pro vás videa, připravuji foto postupy.

Reference