Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání – Petra Vymětalíková

V tomto kurzu vás naučím, jak nebýt uspávač hadů při online vysílání.. V tomto kurzu se naučíte,  jak na strukturu vysílání a další osvědčené tipy při online vysílání, tak i konkrétní metody a techniky, jak udělat online vysílání atraktivní.
Krátký popis kurzu ve video podobě ZDE.

770 

JAK NA ATRAKTIVNÍ ONLINE VYSÍLÁNÍ

 

Nebuďte uspávač hadů při online vysílání a zajistěte si nadšené účastníky vašeho webináře

  • Nechcete být uspávač hadů a zajímá vás, jak udělat online vysílání či webinář pro své publikum opravdu atraktivní?
  • Chcete si osvojit základní principy, podle kterých vždy postavíte skvělý online workshop/webinář/konzultaci?
  • Toužíte po tom, aby účastníci udrželi pozornost až do konce?

Co se naučíte?

  • Principy, jak vést online workshop/webinář/konzultaci, tak aby to bylo pro účastníky obohacující, nevyčerpávající a odcházeli s úsměvem
  • Co je nutné udělat před webinářem a v samotném úvodu
  • Jak uchopit seznamování a propojování účastníků
  • Ověřenou strukturu samotného online vysílání/setkání
  • Osvědčené tipy z praxe směřující k funkčnímu online vysílání
  • Na co myslet v závěru online setkání
  • 7 tipů, jak setkání, co nejvíce osvěžit

 

Navíc dostanete balíček grafických materiálů, které můžete hned použít při vašem online vysílání.

A též kontrolní seznam (checklist), abyste na nic před ani během vysílání nezapomněli.

 

Uspávače hadů nikdo neposlouchá, ani když je to špička v oboru.

 

Přeskakování z jedné aktivity na druhou vám taky pozornost publika nepřinese.

Pojďte se naučit, jak udělat webinář, online workshop či konzultaci, které budou lidi bavit a zároveň v něm předáte všechno, co jste chtěli. Udělejte z vašich webinářů školu hrou, plnou praktických ukázek, sdílení a AHA momentů.

Ve videích si osaháte online vysílání a po jejich shlédnutí už můžete plánovat vlastní webinář. Žádná teorie, ale hned praxe.

Kurz je určen všem, kdo chtějí zlepšit svá online vysílání a začít dělat vysílání, která budou účastníky bavit.  Není podstatné na jaké platformě online vysílání děláte (ZOOM, Teamsy, Stream Yard apod.).

Vše vám ukážu na mé nejoblíbenější platformě ZOOMu. 90% kurzu jsou tipy, metody a techniky využitelné na všech platformách!  Jen zbývajících 10% jsou specifické tipy k použití na platformě ZOOM.

Celý kurz je o nabídce množství metod a technik, které vás podpoří v tom, aby vaše vysílání byla pro účastníky přitažlivá. Nečekejte, prosím, kompletní technické návody na jednotlivé vysílací platformy.

Kdo pro vás kurz vytvořil

Petra Vymětalíková

Jmenuji se Petra Vymětalíková a jednou z mých vášní je neformální vzdělávání. Už na vysoké škole jsem lektorovala vzdělávací programy na školách. Postupem času jsem začala vést semináře a zážitkové workshopy.

Baví mě vymýšlet způsoby, jak v onlinu aktivně zapojit účastníky do workshopu. Vím, jak předat (tematicky různorodý) obsah online workshopu účastníkům. Jde mi o radost a lehkost i v online prostředí.

Vnímám, že když to baví mě, tato energie se přenáší i na účastníky a odchází s úsměvem na tváři.

Reference

Kurz ´Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání´ mě zaujal, protože chci nahrávat různá videa a pořádat i živá vysílání. I když svou osobností asi nenudím, říkala jsem si, že nějaké tipy, jak vysílání oživit budou super. A Peťa mi jich dala hromadu. Vše je zábavnou formou a určitě většinu (možná všechny) tipů využiju ve své tvorbě. Petra naučí jak vysíláním nenudit, získat si znovu pozornost při delších vysíláních, i jak se dostat do  pohody – nejen pro účastníky, ale i pro mě samotnou. Videa jsou krátká a srozumitelná a nabitá informacemi. Žádné řeči okolo, které jen zdržují. Za to jsem moc ráda. Zase jsem se dostala k novým nástrojům, které jsem neznala a jsou super, když je člověk správně použije. Už se těším, až něco použiju, ale teď mám problém si z toho množství vybrat. Všechny tipy jsou super.
Patricie Žáková

Virtuální asistentka, www.patriciezakova.cz

Krátká, srozumitelná videa se skvělými tipy z Petřiny vlastní praxe, které i z obyčejného vysílání okamžitě udělají zábavný a
interaktivní zážitek pro účastníky a i v online prostředí dokáží navodit atmosféru skutečného setkání. Co jsem asi nejvíc ocenila, že k tomu není potřeba ovládat nic “technicky složitého”.

Jolana Fišerová

Průvodkyně životními křižovatkami, www.jolanafiserova.cz