Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání – Petra Vymětalíková

V tomto kurzu vás naučím, jak nebýt uspávač hadů při online vysílání (13 videí, 90 minut). Věřím, že to je něco, co nikdo nikdy nechce být. Většinu vašich účastníků nebaví, když jsou jen dlouhé prezentace, povídání či diskuse – je potřeba se naučit, jak online vysílání (webinář) oživovat. V tomto kurzu se naučíte nejenom hlavní zásady v onlinu a jak na strukturu vysílání a další osvědčené tipy při online vysílání, tak i konkrétní metody a techniky, jak udělat online vysílání atraktivní. Součástí kurzu je i 7 tipů na drobné oživovací aktivity tak, aby vaši účastníci udrželi energii po celou dobu. A k tomu ke všemu dostanete i grafické materiály, které budete moct hned využít.
Krátký popis kurzu ve video podobě ZDE.

770 

JAK NA ATRAKTIVNÍ ONLINE VYSÍLÁNÍ

 

Nebuďte uspávač hadů při online vysílání a zajistěte si nadšené účastníky vašeho webináře

  • Nechcete být uspávač hadů a zajímá vás, jak udělat online vysílání či webinář pro své publikum opravdu atraktivní?
  • Chcete si osvojit základní principy, podle kterých vždy postavíte skvělý online workshop/webinář/konzultaci?
  • Toužíte po tom, aby účastníci udrželi pozornost až do konce?

Co se naučíte?

  • Principy, jak vést online workshop/webinář/konzultaci, tak aby to bylo pro účastníky obohacující, nevyčerpávající a odcházeli s úsměvem
  • Co je nutné udělat před webinářem a v samotném úvodu
  • Jak uchopit seznamování a propojování účastníků
  • Ověřenou strukturu samotného online vysílání/setkání
  • Osvědčené tipy z praxe směřující k funkčnímu online vysílání
  • Na co myslet v závěru online setkání
  • 7 tipů, jak setkání, co nejvíce osvěžit

 

Navíc dostanete balíček grafických materiálů, které můžete hned použít při vašem online vysílání.

A též kontrolní seznam (checklist), abyste na nic před ani během vysílání nezapomněli.

 

Uspávače hadů nikdo neposlouchá, ani když je to špička v oboru.

 

Přeskakování z jedné aktivity na druhou vám taky pozornost publika nepřinese.

Pojďte se naučit, jak udělat webinář, online workshop či konzultaci, které budou lidi bavit a zároveň v něm předáte všechno, co jste chtěli. Udělejte z vašich webinářů školu hrou, plnou praktických ukázek, sdílení a AHA momentů.

Ve videích si osaháte online vysílání a po jejich shlédnutí už můžete plánovat vlastní webinář. Žádná teorie, ale hned praxe.

Kurz je určen všem, kdo chtějí zlepšit svá online vysílání a začít dělat vysílání, která budou účastníky bavit.  Není podstatné na jaké platformě online vysílání děláte (ZOOM, Teamsy, Stream Yard apod.).

Vše vám ukážu na mé nejoblíbenější platformě ZOOMu. 90% kurzu jsou tipy, metody a techniky využitelné na všech platformách!  Jen zbývajících 10% jsou specifické tipy k použití na platformě ZOOM.

Celý kurz je o nabídce množství metod a technik, které vás podpoří v tom, aby vaše vysílání byla pro účastníky přitažlivá. Nečekejte, prosím, kompletní technické návody na jednotlivé vysílací platformy.

Kdo pro vás kurz vytvořil

Petra Vymětalíková

Jmenuji se Petra Vymětalíková a jednou z mých vášní je neformální vzdělávání. Už na vysoké škole jsem lektorovala vzdělávací programy na školách. Postupem času jsem začala vést semináře a zážitkové workshopy.

Baví mě vymýšlet způsoby, jak v onlinu aktivně zapojit účastníky do workshopu. Vím, jak předat (tematicky různorodý) obsah online workshopu účastníkům. Jde mi o radost a lehkost i v online prostředí.

Vnímám, že když to baví mě, tato energie se přenáší i na účastníky a odchází s úsměvem na tváři.

Reference

Kurz ´Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání´ mě zaujal, protože chci nahrávat různá videa a pořádat i živá vysílání. I když svou osobností asi nenudím, říkala jsem si, že nějaké tipy, jak vysílání oživit budou super. A Peťa mi jich dala hromadu. Vše je zábavnou formou a určitě většinu (možná všechny) tipů využiju ve své tvorbě. Petra naučí jak vysíláním nenudit, získat si znovu pozornost při delších vysíláních, i jak se dostat do  pohody – nejen pro účastníky, ale i pro mě samotnou. Videa jsou krátká a srozumitelná a nabitá informacemi. Žádné řeči okolo, které jen zdržují. Za to jsem moc ráda. Zase jsem se dostala k novým nástrojům, které jsem neznala a jsou super, když je člověk správně použije. Už se těším, až něco použiju, ale teď mám problém si z toho množství vybrat. Všechny tipy jsou super.
Patricie Žáková

Virtuální asistentka, www.patriciezakova.cz

Krátká, srozumitelná videa se skvělými tipy z Petřiny vlastní praxe, které i z obyčejného vysílání okamžitě udělají zábavný a
interaktivní zážitek pro účastníky a i v online prostředí dokáží navodit atmosféru skutečného setkání. Co jsem asi nejvíc ocenila, že k tomu není potřeba ovládat nic “technicky složitého”.

Jolana Fišerová

Průvodkyně životními křižovatkami, www.jolanafiserova.cz